Kobiety dla Kobiet w Gdańsku

2009-04-29

29 kwietnia odbyła się w tamtejszym Urzędzie Miejskim konferencja z cyklu Kobiety dla Kobiet. Niestety jesteśmy bardzo rozczarowane, a szczególnie Pani Prezes, dla której akcja w rodzinnym Gdańsku była priorytetowa.

Sala konferencyjna była prawie pusta…tylko kilka Pań zdecydowało się poświęcić czas i dowiedzieć się czegoś
o swoim zdrowiu. Jechałyśmy nad morze jak na skrzydłach.. wracałyśmy „na tarczy”….


Pani Ida Karpińska już wie, że na raka szyjki macicy nie trzeba umierać i chciała tę wiedzę przekazać gdańszczankom. Niestety Panie wolą widocznie umierać w przekonaniu, że ta choroba dotyka wszystkich dookoła, a one same są bezpieczne.. nic bardziej mylnego! Każda kobieta jest narażona! Nie można być niefrasobliwą bo to się może skończyć szpitalnym łóżkiem, lub jeszcze gorzej.

I dlatego szczególnie serdecznie dziękujemy Paniom, które zdecydowały się odejść na tych parę chwil
od swoich biurek. Wierzymy, że dzięki trosce o siebie, będziecie Panie żyły w zdrowiu długo i szczęśliwie, wychowacie swoje dzieci i doczekacie się wnuków. Pozdrawiamy!



Cofnij