Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości wraz z marką Amica przygotowała w 2018 roku cykl spotkań edukacyjnych przeznaczonych dla młodzieży w ramach programu „Młoda i Zdrowa”.

Łączy on elementy nauki przekazywanej w przystępny i ciekawy sposób z popularyzacją wiedzy na temat chorób ginekologicznych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na raka szyjki macicy i kształtowaniem postaw prozdrowotnych. Program „Młoda i Zdrowa” jest doskonałym uzupełnieniem zajęć z zakresu biologii, lekcji wychowawczych czy wychowania do życia w rodzinie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 28/05/2018 w Zespole Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach, na którym obecnych było 300 uczniów. Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się 4/06/2018 w Zespole Szkół nr 2 im.Stanisława Konarskiego we Wronkach. Wśród uczniów zostały rozlosowane prezenty kosmetyczne 

Jeśli chcesz, aby Twoja firma została Partnerem takich spotkań – skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości prywatnej, zostaw komentarz pod postem lub napisz wiadomość na adres e-mail: joanna.koczan@kwiatkobiecosci.pl – a my prześlemy szczegóły.

Nie zapominajmy o swoim zdrowiu!