Kolejny przystanek BADABUSA – Mobilnego Gabinetu Medycznego Kwiatu Kobiecości … Saint-Gobain HPM Polska.

10 czerwca 2022 był dniem spędzonym ze wspaniałymi Paniami, pracującymi w firmie Saint-Gobain. W godzinach porannych odbyło się spotkanie edukacyjne, na którym Ida Karpińska – Prezeska Kwiatu Kobiecości rozmawiała z Paniami o zdrowiu, profilaktyce nowotworowej, raku szyjki macicy i raku jajników, czy wirusie HPV, najczęstszym sprawcy nowotworów szyjki macicy. Wszystkie chętne Panie mogły skorzystać w godzinach pracy z badań profilaktycznych w kierunku raka szyjki macicy.

Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania akcją i licznym przybyciem Pań na badania.

                                                                                                                           

****

Badania wykonywane w takim trybie spotykają się z bardzo pozytywnymi opiniami kobiet. Pozwalają im zaoszczędzić czas, nie ma potrzeby zmiany planu dnia, a czasami okazują się doskonałym rozwiązaniem w związku z brakiem odpowiedniego gabinetu specjalistycznego w okolicach zamieszkania.

 

Informacje, gdzie w najbliższym czasie zaparkuje nasz  BADABUS  znajdziecie na stronie https://www.kwiatkobiecosci.pl/badabus/ oraz w Social Mediach Kwiatu Kobiecości: Facebook i Instagram.

 

****
Chcesz z nami zaplanować badania profilaktyczne?
Badanie profilaktyczne nie musi być kłopotliwe i czasochłonne.
Może za to być przeprowadzone profesjonalnie w dowolnym miejscu, a dodatkowo szybko, bezpiecznie i w wyjątkowej atmosferze.
Każda okazja, aby zadbać o swoje zdrowie jest dobra.

Zadzwoń do nas lub napisz, aby wynająć BADABUS i otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

E-mail: badabus@kwiatkobiecosci.pl

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz, żebyśmy robili więcej, możesz nas wspomóc i wpłacić darowiznę. Razem możemy więcej! WESPRZYJ NAS >>