21 maja 2022 odbył się Białołęcki Dzień Niepełnosprawności. Z tej okazji gościliśmy w Białołęckim Ośrodku Kultury, gdzie mieliśmy przyjemność przeprowadzić spotkanie edukacyjne z kobietami, w ramach programu Kwiatu Kobiecości „Kobiety dla Kobiet” i podzielić się z nimi wiedzą na temat profilaktyki zdrowotnej kobiet i ginekologicznych chorób onkologicznych.

W ramach wydarzenia, każda Pani mogła skorzystać z bezpłatnego badania cytologicznego – podstawowego badania w profilaktyce raka szyjki macicy.
Pomimo deszczowej i wietrznej pogody Panie chętnie badały się w naszym Badabusie. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Pacjentkom i życzymy dużo zdrowia.

 

 

Informacje, gdzie w najbliższym czasie zaparkuje nasz  BADABUS  znajdziecie na stronie https://www.kwiatkobiecosci.pl/badabus/ oraz w Social Mediach Kwiatu Kobiecości: Facebook i Instagram.

****
Chcesz z nami zaplanować badania profilaktyczne?
Badanie profilaktyczne nie musi być kłopotliwe i czasochłonne.
Może za to być przeprowadzone profesjonalnie w dowolnym miejscu, a dodatkowo szybko, bezpiecznie i w wyjątkowej atmosferze.
Każda okazja, aby zadbać o swoje zdrowie jest dobra.

Zadzwoń do nas lub napisz, aby wynająć BADABUS i otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

E-mail: badabus@kwiatkobiecosci.pl

Pamiętaj!
Regularne badania profilaktyczne mogą uratować życie!

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz, żebyśmy robili więcej, możesz nas wspomóc i wpłacić darowiznę. Razem możemy więcej! WESPRZYJ NAS >>