Czego ginekolog Ci nie powie… – webinar live z dr Tadeuszem Oleszczukiem
Dlaczego warto zobaczyć webinar z wyjątkowym ginekologiem i położnikiem?

1. Są trzy miejsca, gdzie te nasze środowisko wewnętrzne spotyka się ze środowiskiem zewnętrznym. Skóra, płuca i przewód pokarmowy. Powierzchnia skóry dorosłego człowieka to około 1,6 m2, powierzchnia płuc około 70m2, natomiast powierzchnia przewodu pokarmowego liczona razem z kosmkami około 400m2. Pytania są więc takie. Co ma największy wpływ na nasze zdrowie? Jak my sami kształtujemy warunki tego wpływu poprzez codzienną dietę?

2. Śluzówka przewodu pokarmowego bierze udział w magazynowaniu i metabolizmie żelaza. Czy gdzieś jest w człowieku miejsce, które ma tak wielką przestrzeń i tak wielki wpływ na odporność na infekcje, zarazki, samopoczucie?

3. Dlaczego lubimy buraczki? Bo one są potrzebne dobrym bakteriom. Jak one się cieszą, to produkują związki, które pojawiają się we krwi i my też się dobrze czujemy. Nie ma wzdęć, stolec jest codziennie.

4. Dzięki szczepom bakterii w 80% powstaje nasz układ immunologiczny. To my sami poprzez odpowiednie odżywianie wpływamy na to jakie szczepy bakterii będą dominowały, a jakie uschną z braku pożywienia. Karmiąc się niewłaściwie zwiększa się przewaga patologicznej flory jelitowej.

5. Dieta wpływa na płodność, kiedy i jak stosować probiotyki i wiele innych ciekawych tematów, ważnych dla każdej kobiety….

UWAGA: Dochód z webinaru wspiera Fundację Kwiat Kobiecości

Więcej o webinarze >>> https://jakzadbacosiebie.gr8.com