KOBIETY MEDYCYNY 2017

czyli wybieramy najbardzej aktywne i skuteczne kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia

 8 marca – symbolicznie w Dzień Kobiet – rusza IV edycja Plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY. Jego ideą jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzą szacunek i uznanie. Organizatorem plebiscytu jest redakcja serwisu internetowego „Portale Medyczne“- www.portalemedyczne.pl.

Jest tak wiele wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych.

Do tytułu KOBIETY MEDYCYNY redakcja „Portali Medycznych“ typuje co roku około 30 kandydatek. Ich sylwetki prezentowane są na stronie internetowej www.kobietymedycyny.pl oraz na fanpage’ach: www.facebook.com/portalemedyczneoraz www.facebook.com/kobietymedycyny.

Każdy z internautów może oddać maksymalnie 3 głosy – jeden głos na jedną kandydatkę. W tym roku głosowanie rozpocznie się 8 marca i potrwa do 14 kwietnia. W maju odbędzie się  uroczysta Gala, podczas zostaną ogłoszone wyniki.

W tym roku wydarzenie objęły patronatem: Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez Barier, Polska Unia Onkologii, „Polskie Amazonki” Ruch Społeczny, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Rada Polek, Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM. Patronat medialny sprawować będą Wirtualna Polska oraz tygodnik Wprost.