Firma Julimex powstała, by pomagać wszystkim kobietom cieszyć się komfortem w codziennym życiu, a także czarować atrakcyjnym wyglądem i budować pewność siebie przy każdej okazji. W naszej ofercie mamy akcesoria bieliźniane, biustonosze samonośne, figi, halki, bieliznę wyszczuplającą oraz bieliznę męską.

Julimex –  to koncept komfortowej bielizny na co dzień. Firma połączyła innowacyjny materiał z modnym krojem. W efekcie otrzymano bieliznę lekką, zmysłowo gładką i idealnie dopasowaną do ciała.  Produkty są niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów INVISIBLE-LINE®. Marka Julimex była kilkukrotnie nagradzana przez klientów, którzy przyznali jej Złoty Laur Konsumenta i tytuł Super Marki.

Julimex zainspirowany współpracą z Ogólnopolską Organizacją Kwiat Kobiecości postanowił stworzyć coś co każdego dnia będzie przypominało kobietom
o cytologii.
Polska jest w niechlubnej czołówce zachorowań  na Raka Szyjki Macicy. Codziennie 5 kobiet słyszy diagnozę (około 2 tysięcy kobiet w ciągu roku) – połowa z nich umiera, bo nowotwór wykryto zbyt późno. Cytologia pozwala zapobiec nawet 80% przypadków złośliwego raka szyjki macicy, gdyż wykrywa jego wczesne stadium. Oprócz tego cytologia pozwala diagnozować zakażenie wirusem HPV (brodawczak ludzki), który ma ścisły związek z powstawaniem nowotworu. 

Julimex postanowił, że nie będzie tworzył jednego produktu, natomiast w całej kolekcji swojej damskiej bielizny dodał specjalną ikonografikę przypominającą o badaniach!

Pamiętajmy, że wcześnie zdiagnozowany nowotwór jest wyleczalny.
Dlatego warto pamiętać o wykonaniu cytologii raz do roku, a o tym właśnie przypomina w swoich produktach Julimex!