Marka Bella łączy z powodzeniem sukces ekonomiczny z zaangażowaniem społecznym. Od wielu lat aktywnie wspieramy również inne akcje, których inicjatorem jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości, jak kampania społeczna „Piękna bo  zdrowa”, czy akcja św. Mikołaj – kierowana do pacjentek oddziałów onkologicznych. Jednocześnie sami, jako TZMO SA, w wielu krajach prowadzimy akcje edukacyjne w szkołach. W ciekawy i prosty sposób przekazujemy młodym dziewczynom niezbędne informacje na temat dojrzewania, cyklu miesiączkowego, higieny kobiecej i pielęgnacji ciała. Staramy się uświadomić młodym kobietom, że dbając o codzienną higienę, dbają o zdrowie własne i swojej rodziny.

 

 

Misja Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości jest nam szczególnie bliska – wierzymy, że zdrowie to podstawa i gwarancja piękna. Budowanie świadomości i kształtowanie postaw prozdrowotnych, to bardzo ważne zadania, gdyż regularne wykonywanie badań profilaktycznych, pozwala na wczesne wykrycie chorób i ich skuteczne leczenie.

Kobieta według marki Bella wyraża swoje piękno przede wszystkim pozostając sobą i żyjąc w zgodzie z własnym rytmem. Wierzy w siebie i swoje możliwości, potrafi podkreślać swoje atuty, jest mądra i wrażliwa. Kocha życie i chce każdego dnia sięgać dalej. Kobiety oczekują od wyrobów higienicznych zapewnienia komfortu, niezawodności oraz bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego też marka Bella przywiązuje ogromną wagę do kontroli produktów od samego początku procesu ich powstawania. Chcemy mieć pewność, że do rąk naszych klientek trafiają produkty bezpieczne, przyjazne dla skóry, najlepsze. Taką linią wśród wkładek higienicznych jest Bella Intima – unikalna linia produktów pokrytych 100% bawełną organiczną  – dzięki czemu jest bezpieczna dla alergików i osób z bardzo wrażliwą skórą. Proces pozyskania bawełny jest kontrolowany już od momentu siewu i spełnia wiele rygorystycznych standardów środowiskowych. W trosce o środowisko, Bella Intima zapakowane są w kartonik wykonany z surowca pochodzącego z kontrolowanych źródeł. Kupując wkładki Bella Intima, wspiera się więc odpowiedzialną gospodarkę leśną na świecie.

TZMO SA to wiodący producent i dostawca produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu dostarczamy produkty najwyższej jakości. Jako świadomy producent – jesteśmy odpowiedzialni za ograniczanie negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Dbamy o to, aby zarówno procesy produkcyjne jak i inwestycyjne były prowadzone w sposób zrównoważony – z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Więcej na temat Grupy TZMO oraz marki Bella na stronach:

https://tzmo-global.com/pl_PL

https://bella.pl/pl_PL