NTM.pl to profesjonalny portal internetowy uruchomiony w 2002 roku i zmodernizowany w 2021. Stanowi źródło informacji w obszarach medycznych oraz społecznych związanych z problemem inkontynencji (nietrzymania moczu – NTM, nietrzymania kału – NTK).

Treści zawarte w ntm.pl poruszają problem inkontynencji na różnych płaszczyznach: pacjenta, pracownika medycznego, prawnika czy ekonomisty.

Na stronie ntm.pl można posługiwać się ogromną bazą wiedzy zebraną przez ostatnie 19 lat. Jednym z głównych motywów stworzenia wirtualnego narzędzia NTM była możliwość przekazania lat doświadczeń i zbioru wiedzy, które pomogą rozumieć aspekty życia codziennego osoby z inkontynencją, dolegliwością, która może dotknąć każdego człowieka na różnym etapie życia.

Portal ntm.pl powstał z potrzeby szerszej i bardziej otwartej komunikacji z pacjentami oraz ich bliskimi, ale także ze środowiskami opiniotwórczymi (lekarzami, pielęgniarkami, położnymi, fizjoterapeutami, dziennikarzami) oraz środowiskami decydentów (politykami i urzędnikami).