2023 rok zamykamy pełnym sukcesów podsumowaniem dla projektu BADABUS! 🚑

🔎W 2023 roku Badabus pokonał imponujące 9️⃣4️⃣0️⃣3️⃣ kilometrów, przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz. Była to podróż pełna pasji i zaangażowania, w której badania profilaktyczne docierały tam, gdzie były najbardziej potrzebne.

🔎Badania w 4️⃣7️⃣ lokalizacjach – to rezultat nie tylko determinacji, ale również zrozumienia, że zdrowie jest priorytetem dla każdego społeczeństwa.

🔎Dzięki BADABUSOWI 3️⃣6️⃣2️⃣1️⃣ osób (2571 kobiet i 1050 mężczyzn) miało szansę zadbać o zdrowie, co przyczyniło się do podniesienia świadomości zdrowotnej w społecznościach lokalnych.

Jeśli podzielacie naszą pasję do dbania o zdrowie społeczności, serdecznie zapraszamy Was do współpracy! Dzięki Waszej pomocy możemy poszerzyć zakres naszych działań i dotrzeć do jeszcze większej liczby osób ❤️

👉Każda złotówka przekazana na naszą misję pomaga nam w organizacji badań, zakupie niezbędnych narzędzi oraz pokryciu kosztów podróży.
👉 Jeśli reprezentujecie firmę, instytucję lub organizację, która również stawia na zdrowie społeczności, możecie zamówić Badabusa, aby przyjechał do Was.

📧 Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy, prosimy o kontakt pod adresem: badabus@kwiatkobiecosci.pl

Dziękujemy za każde serce otwarte na zdrowie i dobro społeczności.
Razem możemy zrobić więcej! 🥰🌺🚑