“Firma SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i inspiracji naturą. Misją SYLVECO jest tworzenie naturalnych kosmetyków, przyjaznych nie tylko dla środowiska, ale głównie dla zdrowia, dlatego czynnie angażujemy się w akcje, mające na celu propagowanie wzorców nie tylko świadomego piękna, ale także odpowiedzialnego podejścia do wartości nadrzędnej w życiu – zdrowia.

Współpraca podczas tegorocznej kampanii społecznej dotyczącej Diagnostyki Jajnika to dla nas ważny głos dla obrony zdrowia, a także szansa na wzbudzenie w kobietach nawyku dokładnej obserwacji ciała oraz szersze postrzeganie tego, co dzieje się z organizmem. To także przypomnienie, że tylko regularne badania USG transwaginalne umożliwiają zdiagnozowanie raka jajnika na odpowiednio wczesnym etapie.

Zgodnie z filozofią naszej marki, nieustannie staramy się uświadamiać zwłaszcza kobietom, że dbając o codzienną pielęgnację, jednocześnie troszczą się o zdrowie własne i swoich najbliższych. Właśnie dlatego misja Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości jest nam wyjątkowo bliska – wierzymy, że zdrowie to priorytet i droga do świadomego piękna. Także dlatego czynnie wspieramy inicjatywy oparte na kształtowaniu postaw prozdrowotnych.

Kobieta według marki SYLVECO zna wartość piękna zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Wychodzimy z założenia, że natura oferuje nam to, co najlepsze, pozostaje więc kwestia odpowiedniego wykorzystania tych dobrodziejstw.”