Kontakt

Główna siedziba naszej organizacji mieści się w Warszawie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16, serdecznie zapraszamy!

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości
ul. Skalbmierska 13
01-844 Warszawa
e-mail: biuro@kwiatkobiecosci.pl

KRS: 0000315362
NIP: 1182059702

 

 

NASZ ZESPÓŁ

Ida Karpińska

Prezes

Rzecznik prasowy organizacji
tel. +48 607 833 788
ida@kwiatkobiecosci.pl

Anna Jarczewska

Wiceprezes

Menager III Sektora
tel. 605 353 130
anna.j@kwiatkobiecosci.pl

Aneta Petyniak

Specjalista ds. realizacji projektów

tel. 691 439 297
aneta@kwiatkobiecosci.pl

Justyna Sokołowska

Redaktor

media@kwiatkobiecosci.pl

Katarzyna Strzelecka

Fotograf

tel. 793 472 112
katarzynagolabska@gmail.com

Paulina Nowicka

Położna

paulinanowicka@wp.eu

Agata Gontarek

Położna

agatha.t.92@gmail.com

Nasze wolontariuszki

Agnieszka  Oksińska

Agnieszka Oksińska

Koordynatorka działań na terenie Wrocławia i okolic

dmoc4@wp.pl

Joanna Krakowska

Joanna Krakowska

Koordynatorka działań na terenie Szczecina i okolic

joanna.k@kwiatkobiecosci.pl

 Maria Dzierżek

Maria Dzierżek

Koordynatorka działań na terenie Olsztyna i okolic

maria.dzierzek@kwiatkobiecosci.pl

 

Donata Wojnicz

Donata Wojnicz

Koordynatorka działań na terenie woj. Lubuskiego

donata@kwiatkobiecosci.pl

Ula Rusinek - Dobrogowska

Ula Rusinek - Dobrogowska

Koordynatorka działań na terenie Bychawy i okolic

ula.r@kwiatkobiecosci.pl

Monika Kurpas

Monika Kurpas

Koordynatorka działań na terenie Śląska

kurpas.psycholog@gmail.com

Alicja Magiera

Alicja Magiera

Koordynatorka akcji Święty Mikołaj na terenie woj. pomorskiego

magiera.alicja@gmail.com

Joanna Gawlak-Kaczmarczyk

Joanna Gawlak-Kaczmarczyk

Koordynatorka na terenie woj. kujawsko-pomorskie

medsearch@op.pl

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych