Trwa Ogólnopolska Kampania “Diagnostyka jajnika – Twoja historia nie musi być złośliwa”. To w jej ramach Kwiat Kobiecości postanowił przygotować coś absolutnie wyjątkowego.

Akcja specjalna, pod nazwą „Drugie życie, NOWA JA” adresowana jest do wszystkich kobiet, które mają za sobą trudny czas i bardzo potrzebują motywacji, siły do działania. Akcja będzie miała formę jednodniowych warsztatów, które poprowadzą znani trenerzy motywacyjni, stylista, wizażysta, specjaliści zdrowotni.

Gospodarzem spotkania będzie Anna Korcz, która na ten wyjątkowy czas zaprosi wybrane kobiety do swojego ukochanego „Zacisza” w Pomiechówku.

Zadanie konkursowe.
Będzie to spotkanie jedyne w swoim rodzaju. Dzięki nim jego uczestniczki wyposażymy w wiedzę, która pomoże stawić czoła nowym wyzwaniom, polubić siebie na nowo i da energię do działania i zwyczajnie odzyskać harmonię w życiu.
Wystarczy napisać na adres: agnieszka@kwiatkobiecosci.pl i podzielić się swoją historią, kiedy pomimo przeciwności i zwątpienia udało się wyjść zwycięsko z trudnego okresu w życiu. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizacja wraz z Partnerami wybierze 30. najciekawszych historii i zaprosi na warsztaty do Zacisza Anny Korcz. Odbędą się one 19 listopada i będą całkowicie bezpłatne dla uczestniczek.

KLIKNIJ I ZOBACZ FILM