24 października w Studio Tęcza, odbyła się sesja zdjęciowa oraz nagranie spotu społecznego do VIII odsłony Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa” organizowanej przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości.

W tym roku przed obiektywem fotografa stanęły znane polskie aktorki: Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Paulina Chruściel, dziennikarka Anna Kalczyńska a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Gościnnie w sesji zdjęciowej organizowanej w ramach kampanii wziął udział ginekolog dr n.med. Andrzej Nowakowski.

Kampania Społeczna „Piękna bo Zdrowa” porusza temat raka szyjki macicy i prowadzona jest w Polsce od 8 lat.

Jej celem jest zmiana podejścia kobiet do własnego zdrowia i przypominanie o potrzebie wykonywania regularnych badań ginekologicznych dzięki którym, możemy zapobiec rozwojowi choroby nowotworowej lub wykryć ją na wczesnym uleczalnym etapie. Wywodzi się ona z Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Rak szyjki macicy to drugi co do częstości występowania kobiecy nowotwór na świecie. W Polsce każdego roku 2909 kobiet w różnym wieku dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy, większość z nich niestety zbyt późno, by mieć szansę na przeżycie, a 1669 z nich umiera.
Ambasadorki kampanii z wielką przyjemnością i zaangażowaniem uczestniczyły w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Świetnie wypadły na zdjęciach, które robił znakomity fotograf i portrecista Jacek Poremba. Panie bardzo ślicznie wyglądały w kobiecych stylizacjach stworzonych przez markę Mohito, które dopełniono podkreślającym urodę każdej z ambasadorek makijażem stworzonym przez makijażystów marki PAESE. Za realizację fryzur odpowiadała pracownia Jaga Hupało Born to Create and Create Team. Spot kampanii przygotowała Warszawska Szkoła Reklamy pod kierownictwem Artura Waczko. Na potrzeby sesji zdjęciowej wykorzystany został Fiat 500C. O catering zadbała firma Food Squad.
Choć sesja była wyczerpująca to nasze wspaniałe ambasadorki nie dały po sobie poznać zmęczenia i udzieliły wielu wywiadów licznie przybyłym mediom oraz dobrze bawiły się za kulisami sesji!

KLIKNIJ I ZOBACZ FILM