Zaproś nas

Kobiety dla Kobiet - program edukacyjny dla firm

Prowadzimy spotkania edukacyjne dla kobiet w ich zakładach pracy i różnych firmach. Stawiamy na profilaktykę, dostęp do informacji i budowanie świadomości u kobiet w kontekście regularnych wizyt u ginekologa. Każda z kobiet uczestniczących w spotkaniu otrzymuje wartościowe informacje na temat sposobów dbania o własne zdrowie oraz konieczności wykonywania regularnych badań, zagrożeniach z tytułu wirusa HPV, sposobach ochrony i diagnostyki.

Celem programu jest przypominanie kobietom o konieczności wykonywania regularnych badań ginekologicznych.

Młoda i zdrowa - program edukacyjny dla młodzieży

Prowadzimy spotkania edukacyjne w ostatnich klasach podstawowych i liceach. Stawiamy na edukację dziewcząt w zakresie właściwej higieny intymnej oraz profilaktyki ginekologicznej. Każdy z uczniów uczestniczących w spotkaniu otrzymuje wartościowe informacje na temat higieny intymnej i używania środków do higieny intymnej jako sposobu dbania o własne zdrowie.

Uczniowie są jedną z najważniejszych grup docelowych, wśród których staramy się budować świadomość odpowiedniej dbałości o zdrowie intymne.

 

Rozumni i uważni - program edukacyjny dla studentów

Misją Kwiatu Kobiecości jest budowanie świadomości na temat raka szyjki macicy, chorób ginekologicznych oraz dbania o higienę intymną. Edukacja studentów uczelni medycznych jest szczególnie ważna ze względu na misję zawodową tej grupy, która w przyszłości będzie kontynuować rozpoczęte na spotkaniach starania w walce o zdrowie i edukację kobiet.