Zaproś nas

Kobiety dla Kobiet - spotkania edukacyjne

Budowanie świadomości kobiet jest podstawą naszej akcji KOBIETY DLA KOBIET. Dlatego Kwiat Kobiecości stworzył cykl spotkań dla kobiet na terenie całej Polski w celu uświadomienia im, jak duże jest zagrożenie rakiem szyjki macicy, jak można temu zapobiec i walczyć z chorobą.

 Wykład poparty jest przykładami zaczerpniętymi z życia, obrazującymi fakt, iż choroba ta to nie wyrok – wcześnie wykryta jest w pełni uleczalna!

Mamy nadzieję, że po otrzymaniu tylu ważnych, ciekawych i źródłowych informacji na temat profilaktyki raka szyjki macicy, wiele kobiet zdecyduje się na wizytę w gabinecie ginekologa.

Młoda i zdrowa - program edukacyjny dla młodzieży

Prowadzimy spotkania edukacyjne w ostatnich klasach podstawowych i liceach. Stawiamy na edukację dziewcząt w zakresie właściwej higieny intymnej oraz profilaktyki ginekologicznej. Każdy z uczniów uczestniczących w spotkaniu otrzymuje wartościowe informacje na temat higieny intymnej i używania środków do higieny intymnej jako sposobu dbania o własne zdrowie.

Uczniowie są jedną z najważniejszych grup docelowych, wśród których staramy się budować świadomość odpowiedniej dbałości o zdrowie intymne.

 

Rozumni i uważni - program edukacyjny dla studentów

Misją Kwiatu Kobiecości jest budowanie świadomości na temat raka szyjki macicy, chorób ginekologicznych oraz dbania o higienę intymną. Edukacja studentów uczelni medycznych jest szczególnie ważna ze względu na misję zawodową tej grupy, która w przyszłości będzie kontynuować rozpoczęte na spotkaniach starania w walce o zdrowie i edukację kobiet.