Czym jest piękno? Podobno piękno jest stanem naszego umysłu, jest ściśle związane z teorią estetyki, dobra i prawdy. Z kolei zdrowie jest częścią naszego ciała i naszej duszy.

Czy nie chciałabyś, aby umysł podpowiadał Ci, że jesteś piękna. a ciało mówiło, że jesteś zdrowa? Czy widząc odbicie w lustrze z promienną cerą, bez cieni pod oczami, bez zmarszczek, bez widocznych objawów zmęczenia, bez przebarwień, poszerzonych naczynek i niechcianych zmian na twarzy nie chciałabyś zapytać siebie z niedowierzaniem „Czy to Ja?”.

Oto odpowiedź, która ma w sobie poczucie estetyki, prawdę, dobro i zdrowie:
#BioSkóra_HYAMATRIX® czyli  #HialuronoPlasyka Bezinwazyjna HYAMATRIX®


Hyamatrix® –  zaufaj nam, a my pozwolimy Ci odkryć w sobie zdrowe piękno.

Hyamatrix® – oferuje terapie od zdrowia do piękna. Dlaczego? Ponieważ wszystko zaczęło się od zdrowia. Znaczna część uwagi  firmy Hyamatrix® skierowana  jest  na badania naukowe związane z nowymi produktami. Pierwszymi z nich były opatrunki stosowane w leczeniu ran spowodowanych urazem oparzeniowym, neurodermitem, pęcherzowym oddzielaniem się naskórka ze skutkiem 100% wyleczenia bez pozostawienia blizn. Zaobserwowano też znaczną poprawę kondycji skóry zdrowej poza raną, do której przylegał kawałek opatrunku. Ten właśnie moment stał się kiedyś początkiem dla stworzenia preparatów, które dziś stosujemy w naszym programie anti-age.

HialuronoPlastyka Bezinwazyjna –  Dotyk młodości

BioSkóra HYAMATRIX® – nazywana również HialuronoPlastyką to w Polsce nowość jeśli chodzi o spojrzenie na czas i piękno przez pryzmat medycyny estetycznej i kosmetologii. Kluczem do sukcesu jest oryginalna bioaktywna kompozycja niezastąpionego w terapii anti-age kwasu hialuronowego  w postaci destrukturyzowanej i peptydu macierzowego – HYAMATRIX®..

 

 

HialuronoPlastyka Hyamatrix®  –   perfekcyjny duet dwóch składników, który dał nowe możliwości w nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry.

Maleńka cząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę naskórka do głębszych warstw skóry. Kwas hialuronowy ma ogromne możliwości jeśli chodzi o wiązanie wody w skórze. Jedna cząsteczka HA wiąże 250 cząsteczek wody. Wszystkie wiemy, że skóra dobrze nawodniona to połowa sukcesu jeśli chodzi o nasz wygląd, wchłanianie składników aktywnych i profilaktykę anti-age.

HialuronoPlastyka Bezinwazyjna –  Twoje piękno w naszych rękach

Ogromnym plusem zabiegów HYAMATRIX® jest ich nieinwazyjność. Wszystkie zabiegi są bardzo przyjemne i całkowicie bezbolesne. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji po zabiegach. Prosto z gabinetu możemy wrócić do życia społecznego – bez siniaków i zaczerwienionej twarzy. Połączenie techniki zabiegu i relaksu to niewątpliwie coś, o czym każda z nas marzy.

 

 

Efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszym zabiegu, ale ponieważ  preparaty działają w żywych warstwach naszej skóry, efekty po-zabiegowe są narastające. Z każdym kolejnym dniem Twoja skóra będzie wyglądać młodziej i piękniej.

BioSkóra – HialuronoPlastyka Hyamatrix®– dbamy kompleksowo o  każdy centymetr Twojego ciała

Warto podkreślić, że działania medycyny przeciwstarzeniowej z udziałem Hyamatrix® nie ograniczają się tylko i wyłącznie do zabiegów w obrębie twarzy. HialuronoPlastykę można wykonać na każdej części naszego ciała.

HialuronoPlastyka znajduje zastosowanie nie tylko w profilaktyce i terapii anti-age. Zabieg bardzo dobrze sprawdza się jako terapia skojarzona w leczeniu trądziku o różnym podłożu. Jest świetnym zabiegiem przygotowawczym przed zabiegami inwazyjnymi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, ponieważ dbając o dobre nawodnienie skóry, przyśpiesza jej gojenie i regenerację. Polecany  jest szczególnie po zabiegach chemicznego złuszczania naskórka i zabiegach laseroterapii.

HialuronoPlastyka Hyamatrix® – Ty decydujesz czego potrzebujesz

Zabiegi można zaplanować w serii lub wykonać jednorazowo np. zabieg bankietowy.

Kompleksowość oferty HYAMATRIX® wiąże się również z bardzo dużym asortymentem linii produktów domowych HYAMATRIX® HomeCare, które w nocy podczas snu, a w ciągu dnia podczas naszej aktywności otulają skórę płaszczem składników aktywnych. Kosmetolog, do którego się udasz, zdiagnozuje potrzeby i dobierze odpowiednią kombinację produktów domowych HYAMATRIX®. Zestaw domowej pielęgnacji HYAMATRIX® HomeCare zawsze uwzględnia typ i kondycję Twojej skóry. Jeśli równolegle z zabiegami HialuronoPlastyki Bezinwazyjnej będziesz korzystać z pielęgnacji domowej HYAMATRIX® HomeCare, zapewnisz swej skórze idealne warunki do biorewitalizacji, a efekty zabiegów będą utrzymywać się przez długi czas.

#BioSkóra HYAMATRIX® #HialuronoPlastyka Bezinwazyjna #HYAMATRIX® – jesteśmy z Tobą i dla Ciebie po to byś mogła poczuć się pięknie i zdrowo.