Przekaż  1% podatku, abyśmy mogły ratować życie i zdrowie kobiet.

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), wpisz KRS: 0000315362.
Zeznanie podatkowe można także wypełnić w serwisie e-PIT , który umożliwia przekazanie 1% podatku na rzecz naszej Fundacji

ZMIANA FORMY ROZLICZENIA PODATKU
Od 2019 roku Podatnicy mogą skorzystać z formularza PIT wypełnionego za nich przez Urząd Skarbowy. Nie zmienia to faktu, że również  w tym przypadku podatnicy mają możliwość zdecydowania, na jaką organizację pożytku publicznego przekażą swój 1% podatku. Automatycznie w „urzędowym” formularzu PIT zostanie wskazana organizacja, której przekazany został 1% podatku rok wcześniej. Można jednak dokonać dowolnej zmiany. Jak to zrobić?

  • podatnik musi wejść na stronę www.podatki.gov.pl i zalogować się do usługi Twój e-PIT.
  • musi podać swoje dane (PESEL albo NIP i datę urodzenia; kwotę przychodu z deklaracji za rok poprzedni i kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców, np. PIT-11 za rok 2018)
  • może też zalogować się używając profilu zaufanego.

Po zalogowaniu się, na głównym ekranie usługi widoczny będzie KRS organizacji, która w tym momencie wskazana jest jako odbiorca 1% podatku. Będzie tam można w prosty sposób zmienić wybraną organizację.
Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Kwiatu Kobiecości, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji:

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości
0000315362

Uwaga! W formularzu na stronie podatki.gov.pl w polu wybrana organizacja nie wpisuj słowa KRS.

Program z KRS Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości
do rozliczeń podatku za 2020 rok

Twój 1% podatku może uratować życie!

Środki przekazane Organizacji wesprą nasze działania. Stawiamy przede wszystkim na profilaktykę, dostęp do informacji, edukację i zmianę świadomości w podejściu do zdrowia, nie tylko samych kobiet, ale również mężczyzn. Towarzyszymy kobietom w tych trudnych chwilach, wspieramy, pomaga i dodajemy otuchy. 

Razem możemy więcej – DZIĘKUJEMY!