Zgodnie z danymi co roku na świecie raka szyjki macicy wykrywa się u około pół miliona kobiet, w tym ok 2,5 tys. Polek. Wśród nowotworów u Pań – 1 na 25 nowych przypadków to właśnie rak szyjki macicy. TATUUM o potrzebach Kobiet myśli wielowymiarowo, dlatego już 8 marca rusza z wyjątkową kampanią społeczną we współpracy z Ogólnopolską Organizacją Kwiat Kobiecości.

KVIATUUM – ROZKWITAJ ZDROWIEM!

Kobiety są jak kwiaty. Każda piękna i unikalna na swój sposób. Łączy nas jedno – zaniedbane więdniemy. W dzisiejszych czasach – intensywnych i wymagających wielozadaniowości – często zapominamy o tym, co sprawia, że możemy swobodnie rozkwitać. To zdrowie.
W akcji społecznej KVIATUUM, prowadzonej wspólnie z Kwiatem Kobiecości TATUUM chce przypomnieć o tym, że pielęgnowanie siebie i regularne badania to gwarancja nieustannego rozkwitu!

CYTOLOGIA – RAZ DO ROKU

Raka szyjki macicy wykrywa się poprzez cytologię. Regularne badanie może uratować zdrowie i życie, dlatego sprzedaż kolekcji KVIATUUM finansować będzie darmowe badania cytologiczne w Polsce i wesprze Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, która towarzyszy i pomaga Kobietom walczącym z rakiem szyjki macicy!

Trasa BADABSUA obejmie największe miasta w Polsce. Mobilny gabinet ginekologiczny stanie:

  1.  08.03 w Łodzi (Port Łódź w godzinach 13:30-21:00)
  2. 18.03 w Warszawie (Westfield Arkadia w godzinach 10:00-18:00)
  3. 25.03 we Wrocławiu (Wroclavia w godzinach 10:00-18:00)
  4. 01.04 w Gdańsku (Galeria Bałtycka w godzinach 10:00-18:00)
  5. 02.04 w Poznaniu (Posnania w godzinach 10:00-18:00).

Dodatkowo, Badabus odwiedzi też TATUUM w łódzkiej centrali firmy. Dbamy o wszystkie nasze Kobiety – Klientki i Pracownice.

 

HISTORIA, KTÓRA POZWALA ROZKWITAĆ

Ambasadorką akcji KVIATUUM została Ida Karpińska – Prezeska oraz założycielka Organizacji Kwiat Kobiecości, która wygrała walkę z rakiem szyjki macicy, a teraz inspiruje inne Kobiety do dbania o siebie i rozkwitania w zdrowiu! Jej historia mówi nam, że od regularnych badań nie powinno być odstępstw, a także daje nadzieję i pobudza ducha walki w Kobietach zmagających się z chorobą.

ROZKWIT KOBIECOŚCI

KVIATUUM to linia inspirowana Kobietami, ich energią i charyzmą. To kapsuła pełna intensywnych barw, w której dominują nowoczesne, autorskie druki kwiatowe. W pierwszym odnaleźć można malowane na płasko wielobarwne kwiaty w odcieniach różu i niebieskości. Drugi, to ciekawy zabieg oparty o linearny rysunek w kolorze różowym przedstawiony kontrastowo na pomarańczowym tle. Pomimo mocnego zestawienia barw uzyskany został delikatny efekt, a zadrukowana powierzchnia nabrała przestrzenności.

Najbardziej modowymi propozycjami w tej linii jest pomarańczowy garnitur z krótkim pudełkowym żakietem i szerokimi spodniami lub bermudami na cieplejsze dni, dwuwarstwowa spódnica FANNA z ciekawym wiązaniem, czy kwiecisty kombinezon z szeroką nogawką.

Premiera kolekcji już 08.03 – w Dzień Kobiet! – w oficjalnym sklepie internetowym TATUUM oraz w salonach stacjonarnych.

        .     

Więcej informacji o kampanii KVIATUUM na oficjalnym landing page: https://www.tatuum.com/strony/kviatuum

TATUUM to polska marka odzieżowa, inspirowana Kobietami i ich codziennymi potrzebami. Misją brandu jest tworzenie ubrań, w których można poczuć się jak we własnej skórze, poczuć się dobrze, poczuć się sobą. TATUUM to ponadczasowe kolekcje, które służą człowiekowi przez lata, dopasowują się do trybu życia, są wygodne, funkcjonalne i stworzone w duchu mody odpowiedzialnej i kapsułowej. TATUUM wierzy, że ubrania żyją z ludźmi, towarzyszą im w pracy, domu podczas ważnych, pięknych i trudnych chwil, dlatego powinny być maksymalnie komfortowe. Ubrania TATUUM dostępne są w blisko 100 salonach w całej Polsce, także za granicą – w Czechach, na Słowacji i Węgrzech oraz online w oficjalnym sklepie marki: tatuum.com.

www.tatuum.com I IG: @tatuum_official I FB: TatuumOfficial

1 https://pacjent.gov.pl/zapobiegaj/nie-daj-sie-rakowi-szyjki-macicy