10 września po raz kolejny gościliśmy na organizowanej przez Kompleks Handlowy Marywilska 44 w Warszawie akcji “Zadbaj o zdrowie”.

Tym razem przeprowadziliśmy bezpłatne badania zarówno dla kobiet (cytologia) jak również dla mężczyzn. Panowie mogli wykonać w naszym BadaBusie badanie PSA z krwi w kierunku raka prostaty. W Polsce każdego roku z powodu zbyt późnego wykrycia nieprawidłowości umiera na raka prostaty 5500 mężczyzn. Dlatego ogromnie się cieszymy, że zainteresowanie tym badaniem cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony panów. Naszym Pacjentem był tego dnia również aktor Sebastian Wątroba wraz z małżonką, który z zaangażowaniem namawiał panów wraz z nami do wykonania tego badania – dziękujemy!

Panie również nas nie zawiodły i tym razem. Dziękujemy za liczne przybycie i cudowne motywujące rozmowy. Dziękujemy, że o siebie dbacie i namawiacie do profilaktyki inne kobiety!

 

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz, żebyśmy robili więcej, możesz nas wspomóc i wpłacić darowiznę. Razem możemy więcej! WESPRZYJ NAS >>